Het festivalseizoen is officieel begonnen, en voor Post Sanitair Verhuur betekent dat: volle inzet op een seizoen vol mooie events! Onze eerste grote plaatsing van dit jaar vond plaats op Bregepop – een sfeervol festival in het noorden van het land, waar wij zorgden voor de sanitaire voorzieningen.
In samenwerking met Bremer Transport, sinds 2023 onderdeel van St vd Brink, werden onze toiletunits vakkundig op de vloeren gehesen. Een soepel verlopen operatie dankzij goede voorbereiding en duidelijke communicatie op locatie.
Voor Bregepop leverden wij:
Meerdere toiletunits
Ruime plasgoten
Een comfortabele toiletwagen
Met deze eerste succesvolle plaatsing is de aftrap van het seizoen een feit. Wij kijken uit naar een reeks goed georganiseerde evenementen waarbij we bezoekers kunnen voorzien van schone, verzorgde en betrouwbare sanitaire voorzieningen.
Benieuwd wat wij kunnen betekenen voor jouw festival of evenement? Neem gerust contact met ons op – wij denken graag mee.